Přeskočit na obsah

Na co se těšit

Tlapkiáda

Soutěž o několika stanovištích, kde psi a jejich páníčci plní různé naučné úkoly, které jim pomohou v ovladatelnosti psa a něco nového se přiučí. Účast nutná přes přihlášku.

Pražský Happy Dog Trek

Pomoz útulkům účastí na Pražském Happy Dog Treku v přírodní rezervaci Šárka! Start treku přímo v areálu akce, na výběr máš tři trasy chůze (3,6 nebo 9 km). Start Happy Dog Treku je v dopoledních hodinách. Účast nutná přes přihlášku.

Psí sporty zdarma k vykoušení

Připravili jsme si pro tebe psí sporty, které ocení každý hafan všech velikostí a ras! Vyzkoušíš si např. agility, bull sporty nebo další, které na tebe chystáme? Účast zdarma!

Srazy plemen

Bude vaše plemeno nejpočetnější na akci? Srazy plemen se stávají čím dál oblíbenějšími akcemi pro majitele a milovníky psů. Setkání na jednom místě umožňuje nejen sdílet zkušenosti a rady, ale také posilovat vazby mezi psy i jejich páníčky. Představte si nádherný pohled na desítky či stovky pejsků jednoho plemene. Účast zdarma!

Smyslová zahrada pro psy

Čich je pro psy jedním z nejdůležitějších smyslů, který jim umožňuje vnímat svět kolem sebe. Čmuchání jim pomáhá získávat informace o okolním prostředí, ostatních zvířatech i lidech. Díky čichu mohou psi komunikovat, vyhledávat potravu, sledovat stopu nebo detekovat nebezpečí. Pokud se chcete dozvědět o možnostech obohacení pro vašeho psa, řešíte třeba nějaký konkrétní problém a chcete mu pomoct i jinak, než tréninkem.  Účast zdarma!  Stanoviště zajišťuje: obohacenypes.webnode.cz

...a mnoho dalšího!

Happy Tail, z.s.

Organizátor soutěže Tlapkiáda.cz
©  2023 Happy Tail, z.s. | Webdesign by Happy Tail, z.s.

zůstaňme v kontaktu