Přeskočit na obsah

Program

Prosíme, přijďte co nejdříve na start, abyste stihli další program v areálu. Přihlášení možné na MÍSTĚ v den konání akce. Vyhlášení vítězů dle programu.

Pokud chcete stihnout program v areálu, přijďte co nejdříve. Přihlašování na místě možné. Konec Tlapkiády v 15.00 hodin, vyhlášení vítězů v 15.15 hod.

Dogdancing vám ukáže Helča a Hanča z Českých Budějovic – Jihočeské tanečky.

O tom, jak si vytvořit smyslovou zahradu a obohatit život svému psovi bude povídat Aneta Jungerová ze snufi.cz – enrichment pro psy.

Nosework v akci vám předvede Hanča Matoušková a Helča Žáková z Českých Budějovic – Jihočeské tanečky

Ukázku zajišťuje tým Flyball Hop Trop z Prahy.

Ukázku zajišťuje tým Hop Trop Praha.

Ukázku zajišťuje veterinární záchranná služba PET MEDIC z Prahy. Během celého dne bude PET MEDIC v areálu Tlapkiády a návštěvníci si mohou přijít zdarma vyzkoušet první pomoc a zeptat se odborníků na to, co je zajímá.

Představení útullku Home 4 Pets.

Přihlášení možné na místě do 11.45 hodin u vstupu, cena 250,-Kč / každý účastník dostane dáreček, vítězové luxusní ceny od AKINU. Soutěž má 2 části. V 1.části ukazuje cviky, které zadá porota. V druhé části předvede pes s majitelem své nejlepší triky během 1 minut – fantazii se meze nekladou. Rekvizity povoleny.

Preventivní odčervení neexistuje. Proč? O tom vám řekne LABVET, který bude celý den k dispozici pro vaše dotazy. Na akci je také možné nechat vyšetřit trus psa za akční cenu 123,-KČ.

Tam, kde zvířata pomáhají, z.s.

Ukázka bull sportů od STRONGBULL, Z.S.

Porotce Zuzka Hejtíková, handlerka, milovnice a chovatelka chrtů. Majitelka chovatelské stanice Dona Zuzia.

Porotce Radka Stegurová, milovnice psů, chovatelka a majitelka smečky zlatých retrívrů Rusty Love.

Do soutěže je nutné se přihlásit předem nebo na místě nejpozději do 13.00 hodin nebo do naplnění kapacity. Cena za účastníka 250,-Kč. V soutěži se hodnotí originalita kostýmu.

Srazy plemen – prezentace plemen, účast zdarma a je dobrovolná. Na konci se vyhlásí nejpočetnější plemeno na akci a každý získá dáreček od AKINU.

Účast zdarma. Soutěž probíhá před zeleným pódiem. Kdo získá titul nejmenšího a největšího psa na Tlapkiádě Festivalu 2023? Vítězové získají dárečky od AKINU a FLEXI vodítko. 

Každý se může zúčastnit soutěže Tlapkiáda, kde majitel s pejskem plní různé naučné úkoly. Registrace předem či na přejímce v den konání akce za 400,-Kč. Omezený počet míst. Každý dostane dárečky od AKINU, EnteroZoo gel, časopis.. 

Účast je zdarma. Zúčastnit se může každý. Nejrychlejší získají dárečky od AKINU. Pes race dráha není dlouhá, ale lehce zákeřná. Na akci hledejte stanoviště s označením PES RACE.

Happy Tail, z.s.

Organizátor soutěže Tlapkiáda.cz
©  2023 Happy Tail, z.s. | Webdesign by Happy Tail, z.s.

zůstaňme v kontaktu