Přeskočit na obsah
akinu

1x Akinu Vitality lososový olej 1 l

Hledáte pro svého mazlíčka přírodní doplněk stravy, který neodolatelně chutná? Lososový olej z Norska zlepšuje kvalitu srsti, posiluje metabolismus, je bohatým zdrojem energie a navíc je tak lahodný, že si ho pejsci i kočky dají klidně i ze lžičky.

Vyobrazení je pouze orientační.

akinu

Akinu VITALITY Jerky

Maso z divokých zvířat, nakrájené na plátky, usušené horkým vzduchem. 100 % masa = 100% spokojenost vašeho mazlíčka.

Vyobrazení je pouze orientační.

akinu

1x Akinu interaktivní hračka BASIC 12x23x4cm

Chcete se pobavit se svým pejskem nad interaktivní psí hrou Kost?
Interaktivní hračkou svému pejskovi zkrátíte dlouhou chvíli, navíc rozvíjíte jeho myšlení a motoriku.

Vyobrazení je pouze orientační.

akinu

1x Akinu Čmuchací dečka SRDCE

Čmuchání, čmuchání, všechny smutky zahání. Čmuchání, čmuchání je lék. Opravdu – vždyť čmucháním se pejsek nejlépe uklidní. Navíc zabaví mozek a pokud najde při čmuchání nějaký voňavý pamlsek bude v sedmém nebi.

Vyobrazení je pouze orientační.

akinu

1x Cat H2O fontána pro kočky a malé psy 220V

Fontána pro kočky a malé psy – Čistá a filtrovaná voda láká k častému pití, udělejte svého miláčka šťastného a zdravého.
Toto balení navíc obsahuje 1 filtr a 1 dentální péči.

Vyobrazení je pouze orientační.

akinu

3x Akinu VITALITY dog adult hypoallergic lamb 3kg

Alergický pes… noční můra každého majitele. Vyzkoušeli jste různé druhy granulí, ale žádné mu nesednou, tak co teď? Nebojte, my vás v tom nenecháme. Pro všechny pejsky s alergií a pro pejsky s citlivým zažíváním jsme vyvinuli nové hypoalergenní krmivo.

Vyobrazení je pouze orientační.

akinu

3x Akinu Masíčkový box pro psy

Máte doma milovníka Akinu masíček? Tak právě pro vás jsme připravili tento speciální masíčkový box, ve kterém najdete všechna 75g masíčka z našeho sortimentu.

Vyobrazení je pouze orientační.

akinu

3x AK Tréninkový box pro psy

Box obsahuje 4x AK Tréninkové pamlsky, AK pamlskovník, slevu na nákup a odkaz na exkluzivní trénink videa

Vyobrazení je pouze orientační.

akinu

2x 4ks Akinu VITALITY hovězí jemně krájená svalovina pro psy 400 g

Máte pejska alergického na kuřecí bílkovinu, nebo mu jen chcete zpestřit jídelníček? Dopřejte mu maso upravené tak, aby splňovalo požadavky na dlouhý a zdravý život, a navíc si na něm opravdu pochutnal.

Vyobrazení je pouze orientační.

flexi-logo (1)

5x Samonavíjecí vodítko od firmy flexi + originální klíčenku flexi

Kvalita, komfortní ovládání a inovativní design jen podtrhují dokonalost vodítek flexi. Originální samonavíjecí vodítka flexi se vyznačují nejmodernějším pružinovým a brzdovým systémem, který ztělesňuje zásadu firmy – neustále inovovat a nekompromisně trvat na nejvyšších standardech kvality.

Vyobrazení je pouze orientační a nezakládá nárok na konkrétní typ vodítka ani klíčenky. Výherce uvede jen velikost (XS, S, M či L)

Firma flexi, světový výrobce samonavíjecích vodítek. Seznamte se !

flexi

Firma flexi byla založena v roce 1973, její majitel pan Manfred Bogdahn je vynálezcem flexi samonavíjecího vodítka a firma je jedničkou na světovém trhu těchto vodítek. Co před téměř 50 lety začalo vylepšením spouštěcího mechanismu motorové pily, vyrostlo do špičkových výrobků, které jsou jedničkou na všech rozvinutých trzích světa. Více než 300 zaměstnanců ručně vyrábí všechna flexi vodítka v závodě v Bargteheide nedaleko Hamburgu v Německu. Denně se zde vyrobí desítky tisíc vodítek a exportují se do více než 90 zemí po celém světě.

Kvalita, komfortní ovládání a inovativní design jen podtrhují dokonalost vodítek flexi. Originální samonavíjecí vodítka flexi se vyznačují nejmodernějším pružinovým a brzdovým systémem, který ztělesňuje zásadu firmy – neustále inovovat a nekompromisně trvat na nejvyšších standardech kvality. Nezáleží na tom, zda se jedná o klasické, moderní, módní či elegantní, všechna flexi vodítka jsou navržena tak, aby potěšila každého psa i jeho majitele. Jednoduše: flexi je “Made in Germany”, prostě to nejlepší!

PARTNEŘI TLAPKIÁDY

Děkujeme všem partnerům, díky kterým můžeme pořádat zábavnou online Tlapkiádu.