Přeskočit na obsah

Pravidla

Jak probíhá virtuální online Tlapkiáda?

Tlapkiáda je zábavná virtuální online soutěž, kde se plní předepsané úkoly s pejskem. Jedná se o zábavnou formu venčení, zpestření procházek a posílení vztahu majitele a pejska. V této soutěži nehrajeme na body. Přihlášený účastník dostane hrací kartu, dřevěnou medaili a balíček od firmy AKINU (dle výše startovného). Účastníci jsou zařazený do slosování o věcné ceny v naší tombole.

Registrace

Přihlášky na aktuální kolo Tlapkiády přijímáme do 15.06.2022
Jednoduše se přihlas přes webový formulář, zaplať startovné a po obdržení hrací karty můžeš začít plnit úkoly!

Startovné

Cenu startovného v soutěži si určuješ ty podle toho, jak moc chceš podpořit pejsky a kočky v útulku.
333,-Kč – MINI podpora psů v nouzi – účast v soutěži na zkoušku s medailí
555,-Kč – STŘEDNÍ podpora psů v nouzi + medaile, balíček za účast
666,-Kč – VELKÁ podpora psů v nouzi + medaile, balíček za účast
777,-Kč –  EXTRA podpora psů v nouzi + medaile, balíček za účast

Víš, že za 777,-Kč můžeme nakoupit 7 kg kvalitního krmiva s vysokým procentem masa pro psy v nouzi nebo může útulek vykastrovat jednoho kocoura?

Potvrzení registrace 

Na zpracování platby nám dej maximálně 72 hodin od připsání platby na náš účet 2300949460/2010 nebo po zaplacení kartou. Platební údaje obdržíš po odeslání přihlášky do uvedeného emailu v přihlášce nebo na této stránce.

Časová a územní platnost

Tlapkiáda probíhá v termínu 5.5. – 30.6.2022 a je územně neohraničená, tzn. že platí primárně pro celou Českou a Slovenskou republiku. Tlapkiádu ale můžeš plnit kdekoliv na světě. Balík dobrot a ceny z tomboly lze zaslat pouze na Zásilkovnu v ČR/SR.

Úkoly

Popis úkolů a video návody Ti zašleme po obdržení platby za přihlášku. Úkolů bude celkem 6. Jedná se o úkoly, které můžeš plnit při procházce se svým pejskem. K úkolům dostaneš podrobné vysvětlení a případně radu – video, jak úkol lépe zvládnout.

Jak zaznamenat úkoly?

Můžeš udělat fotky nebo krátká videa. Hrací kartu můžeš vyplnit v počítači, nemusíš si ji tisknout.

Jak nahrát úkoly a hrací kartu?

Jednotlivé úkoly (videa nebo fotky) se nahrávají do uzavřené VIP skupiny pro soutěžící Tlapkiády na Facebooku. Odkaz na skupinu obdržíš v emailu společně s hrací kartou a potvrzením platby.
Hrací kartu pak nahraj před tento odkaz: https://tlapkiada.cz/nahrat-kartu/ 
Každý, kdo nahraje vyplněnou hrací kartu s registračním číslem, tak je zařazen do soutěže o věcné ceny.

Doporučená výbava

K plnění úkolu Tlapkiády nepotřebuješ žádné speciální vybavení, stačí pouze to, které nosíš každý den na procházku/výlety s pejskem. Podrobný popis jednotlivých úkolů dostaneš po zaslání přihlášky a platby.

Co získáš účastí na virtuální soutěži Tlapkiáda?

 • Balíček za účast v hodnotě 320,-Kč (obsahuje mnoho dobrot pro pejska, hračku, památeční dřevěnou medaili )
 • hrací kartu na zaznamenávání úkolů, kterou ti zašleme na email
 • diplom v elektronické podobě
 • prohloubíš si vztah se svým pejskem
 • naučíš se nové triky a užiješ si plno zábavy s hafanem
 • pocit ze smysluplné procházky a zpestříš si každodenní rutinu venčení

Registrační poplatek

Registrační poplatek není pevně stanovený, v přihlášce si vybereš z přednastavené částky, kolik zaplatíš. Je tedy zcela na tobě, kolik pošleš pejskům v nouzi.
1 přihláška = 1 dřevěná medaile a dárkový balíček. Vše doručíme až po ukončení aktuálního kola Tlapkiády (datum upřesníme), doručení na pobočku Zásilkovny. Registrační poplatek je finanční dar spolku Happy Tail, z.s. a je nevratný. Vybraná celková částka po odečtení nákladů spojených s projektem Tlapkiáda bude poskytnuta na nákup krmiva pro pejsky v nouzi.

Vyhlášení vítězů Tlapkiády

Jelikož každý pejsek a páníček jsou na tom jinak (každý jinak trénuje), tak se ceny losují. Nárok na výhru má tedy úplně každý bez ohledu na provedení úkolu. Na tomto webu a ve facebookové skupině zveřejníme záznam výherců o věcné ceny. Co můžeš vyhrát? To se dozvíš v seznamu výher.
Navíc se 6 z vás může těšit na titul sympaťák Tlapkiády!

Chovej se zodpovědně

 • Majitel psa / účastník soutěže Tlapkiáda zodpovídá za škody při plnění úkolů na zdraví a majetku, soutěže se zúčastňuje zcela dobrovolně a na vlastní nebezpečí.
 • Apelujeme na každého, aby vyhodnotil svůj zdravotní stav selským rozumem a v žádném případě se nepohyboval venku, pokud mu není dobře!
 • Majitel svého psa by měl předem důkladně zvážit, zda je plnění úkolů Tlapkiády vhodné s ohledem na zdravotní stav pejska.
 • Účast na Tlapkiádě je podmíněna plněním všech aktuálních opatření stanovených vládou.
 • Tato virtuální akce není organizovanou činností.

**Pořadatel nebere zodpovědnost za vzniklé škody na zdraví majitele psa, psa samotného a majetku třetích stran.